Klarushka.48

Tohle je taková spíš intimní otázka ;D

no tak už je mi 14. Prsa už mám narostlý :D každá žena/holka má bradavku a ještě okolo ní to má hnědý..doufám že víte co myslím! :DJá to tam nemám. Na okolo bradavky tam mám akorát takové velké ale neviditelné pupínky ( v částech kde to má být právě hnědý)! A bradavku mám růžovou :'D takovou růžovoranžovou…fakt se mi to nelíbí, mám celkem hidně pih tak se vůbec neopálím, jen trošku a musím použivat 50. abych se nespálila! Myslíte že mi to…zhnědne?? :D prosím, pro mě je to celkem důležitý..
Doplňuji:
oprava: skoro neviditelné :)

Nejlepší odpověď
Deli

Klarushko, každá žena je jiná. Jedná má droboučké bradavky, druhá pořádné špunty, jedná má kolem nich malý dvorec, druhá široké kolo. Stejně tak mohou být dvorce světle růžové nebo až tmavě hnědé. Pravděpodobně ještě ztmavnou. Ty pupínky – hrbolky tam jsou normálně.
Každopádně, i když věřím, že to je pro Tebe důležité, s tím asi nic nenaděláš. Tak se tím netrap, jednomu muži se líbí malé světlé, druhý chce velké tmavé, to je jako s velikostí prsů, barvou vlasů, hubeností versus oplácaným tělem…

Další odpovědi
briketka10

takový starosti a ve 14 ?? moje kamarádka má čtyřky a okolo bradavek velké hnědé dvorce, ale nikdy jí ty bradavky nevystoupí a s tím si ona láme hlavu ještě
dnes :( a to má už dospělou dceru ..
myslím, že ty máš dost času, abys vše dohnala a když ne, tak budeš mít růžový a svět se nezboří :)

huxa

také jsem to míval dorůžova, ve 14 mi ale začínali hnědnout, no, teď na ně přes chlupy nevidím, tudíž nemůžu dále vyprávět