Ella2

Kde koupit neviditelné prádlo pro chlapa?

Ahoj, nevíte kde se dají sehnat neviditelné slipy, boxerky pro chlapa? Prodávají se vůbec?

Nejlepší odpověď
marci1

Jen namátkou, třeba zde: 🙂
http://www.cu­pradlo.cz/cs/pan­ske-pradlo/48-neviditelne-panske-boxerky.html

Další odpovědi
Funna

jo…říká se tomu suspenzor .-)))

Jiří Bohumil

Ať chodí „na ostro“, to ho přijde levněji.:-))) Jinak viz marci1.

KvapilTT

Já jsem si v létě objednal z https://nevidi­telnepradlo.cz/ 😉 jsou super, pohodlné.

Michálek1245

Moc nevím, proč by to někdo chtěl, ale tak jako chápu, že sto lidí, sto chutí. Třeba to někdo prostě potřebuje mít, protože já vlastně nevím proč. 😁 Já nosím klasické boxerky i když teda v poslední době přecházím taky na větší trenky, protože mám rád prostě dostatek prostoru, tam, kde je to potřeba. :)

Bob2

To jsem netušil, že se prodává toto neviditelné prádlo i pro nás chlapy. No že bych ho taky vyzkoušel, když je na něj tolik chvály? hmm .. možná i jo.

Ella2

Super, díky za to cupradlo ;) hned objednávám :)