atriplex

Tip na DVD přehrávač

Máte tip na nějaký obyčejný DVD přehrávač? Mám na mysli – vložit originální či vypálené DVD, spustit a sledovat v televizi. Žádné zbytečné technické vychytávky nepotřebuji. Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

http://dvd-blu-ray-prehravace-rekordery.heu­reka.cz/f:p:562,­563/?o=4

http://dvd-blu-ray-prehravace-rekordery.heu­reka.cz/porad­na/jak-vybirat-stolni-dvd-prehravace/

nemá smysl chodit s cennou zbytečně vysoko do 1000,– se da sehnat velmi dobry. I v nizsi cenove kategorii dokazi novejsi modely pohodlne prehravat vsechno mozne (xvid, divx, nove je dobre pozadovat i podporu h264 – neni to zatim jeste klicova vlastnost, ale je to dobry indikator toho ze se jedna o dostatecne vykonny hardware uvnitr ktery uz nema problemy s plnohodnotnou podporou starsiho formatu DivX vcetne relativne narocne QPel a GMC)

pozor na designove chyby u absolutne neznamych znacek se objevuji velmi casto – jsou to drobnosti ktere zdanlive nemaji vliv na funkci ale casto oslepeni divaci obrovskou modrou diodou (zvlast pokud ma u prehravani tendenci poblikavat) by to mozna povazovali za dulezite detaily 🙂

sencor je zrovna priklad znacky ktera umi sledovat technologicky vyvoj docela dobre, ale designerskym chybam a prekomplikovanemu softwaru se casto neumi vyhnout … nicmene je to o zvyku, pouzivat se to dobre da, casto i do levnejsiho sencora pripojite svoji usb klicenku nebo pametovou sd kartu s filmy, … jen je to znacka ktera vas asi neprekvapi necekane inteligentnim ovladanim

Další odpovědi
panenka

Já mám doma DVD značky SONY a SENCOR a jsem s těmito značkamy spokojená.