Mirek Darvas

Tenisky s bílou podrážkou nebo vážně musí být pantofle?

Vážně se musí nosit pantofle na střední škole nebo můžou se nosit i tenisky s bílou podrážkou?

Školy např. esoz.cz nebo tgacv.cz

Odpovědi
marci1

V pokynech pro studenty se uvádí, že přezůvky musí být otevřené se zajištěnou patou a mít světlou podrážku. V závorce je napsáno, že tenisky, crocsy nebo pantofle s volnou patou jsou nepřípustné. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mirek Darvas

@marci1 teď jsem si četl jejich školní řády a tam je napsáno, že se mají žáci přeouvat žádná závorka

cochee

Pokud ti nebylo líno prostudovat školní řády těch škol ohledem přezutí a nevneslo ti to do problematiky jasno, tak ti určitě nebude líno ani kontaktovat tyto školy přímo (např. telefonicky) a někoho relevantního se zeptat, např. tamní sekretariát, pokud už nebude vědět rovnou odpověď na tuto záhadu, tak bude alespoň vědět, která osoba tuto informaci objasní.