Supermáán

Tenhle rok mi bude 13, nevíte jestli je nějaká brigáda? Děkuju za odpovědi:)

Nejlepší odpověď
brillant

Legálně ne, používej vyhledávání otázky a odpovědi ohledně brigád se tady vyskytují často.

Další odpovědi
barunka4202

Pokuď já vím, tak brigády jsou teď až od 18

Fíli

Dle zákona tě nesmí zaměstnat nikdo dokud nejsi starší 18 let.

ladaadal

Co to tady melete za nesmysly? Zaměstnat lze člověka, který dovršil 15 let a povinnou školní docházku. Těch 18 – to si pletete s hmotnou zodpovědností a penězma. Do 18ti nesmí nést zodpovědnost za peníze, tudíš nesmí dělat na kase, ale jako řadová prodavačka nebo pod dozorem může i to.