iwetax

Telenovely

Máte rádi telenovely? Já je miluju, bohužel už jich moc nedávají. Podle mě by mohli nějakou šoupnout mezi ty kriminálky co dávají pořád.

Nejlepší odpověď
quentos

Nesnáším je. Přivítal bych více kriminálek ;{)=

Další odpovědi
annas

Mexické novely můžete zhlédnout na TV JOJ Plus nebo na stanici Doma. Na JOJ končí Láska nezomiera, příští týden začne nová, asi 160dílná.

anonym

Strašidelná věc – telenovely.V knižní podobě se TO nazývalo „Červená knihovna“.Hrdinka byla většinou chudá dívka,téměř vždy sirotek ,nosila záplatované,leč čisté šaty.Zamiloval se do ní nechutně bohatý továrník,ten se vždy jmenoval René Dubský,Skalský a pod.Žádný Nováček,Lacina.....
Ona byla často květinářka,nebo prodávala zmrzlinu.Obyčejně vlastnila neuvěřitelně hluboké oči.Také často plakávala na jeho koženém kabátě. Pohoda. Pohádka o 7 trpaslících je proti tomu krutá realita.
Samosebou- když se to líbí,proč ne.Pro mě to není.

BENYTA

Vždycky jsem jimi doslova opovrhovala,jako první vlaštovka Esmeralda,to byli vylidněné ulice-nemohla jsem pochopit,jak u toho někdo může ztrácet čas,na druhou stranu,mě zas nesměla ujít žádná soutěž.A pak to přišlo-Zorro meč a růže,nemohla jsem ani dospat,jak jsem se těšila.Možná stárnu a blbnu,ale tenhle mě dostal,dokonce v minulém vrhu na D je pejsek Diego Diegito podle hlavního hrdiny…

panenka

Dívala jsem se se svými dětmi na DIVOKÝ ANDĚL A ESMERALDU.
Co se narodil malý tak u nás přes den běží program MINIMAX takže ted už se na telenovely nedívám.

Lucimia

Koukala jsem. Hlavně to byla Esmeralda a Rosalinda. Teď už nedávájí ty pěkné.

Nave

tak ja jsem koukala na divokého anděla.
ted s dcerkou koukame spíše na pohadky.
a jinak když je časík tak semtam koukneme na ulici a odrinaci v ružové zahradě

Nuk nuk

Telenovely nemusím, přijdou mi všechny stejné a dost hloupé. Ale spoustě lidí se to líbí.

Musím souhlasit s Džaničkou. Už nevím, která telenovela to byla, je to dost let zpátky. Nějakou náhodou jsme shlédla jeden díl, a po celkem dlouhém čase jsem viděla jiný díl téhož seriálu. Vzhledem k ději obou mi hodně dlouho trvalo, než jsem poznala, že to není opakování ale jiný díl. Byly si dost podobné.

Pro Bubču: No jo, ale červená knihovna má alespoň jistou poetičnost a romantičnost, to telenovely bohužel postrádají.

anetadela1

Já v pubertě sledovala Merlose place (nevím jestli je to telenovela). Jinak nic.

Džanička

Pane bože telenovely,no děs,já jsem se nikdy na žádnou nedívala,bohatě mi stačila Kasandra,pamatuji si že jsem na ní jednou přepla,a ona byla ve vězení,pak jsem na ní přepla po dvou mesících a ona tam pořád byla.Nemám ráda tyto telenovely,pořád se tam brečí,jsem ráda že už žádné nejsou,teď se je aspoň na co dívat,dřív byly 4 denně na různých programech.Jestli zase nejaké budou,tak se snad picnu..

SinceX

Já jedině horrory a když je vedle mě holka, která se ke mně strachy tulí, tak bych si těch horrorů dával více :))

GM

V životě jsem neviděla ani jeden díl žádné telenovely – ztráta času. A ty pořád stejné kriminálky už mi taky lezou krkem.

iwetax

Já koukam na Barrandov. Mám settopbox, takže Joj nemam.