pr123

Tarif u Vodafonu

Je mladistvý způsobilý si sám založit tarif u operátora přes hlasovou linku? Je to brané jako podpis smlouvy, nebo nikoliv? Díky za odpovědi.

Odpovědi
PaNdA^

Pokud vám není 18,tak si smlouvu neuděláte ani kdyby jste chtěl/a. A přes hlasovou linku si myslím, že už tuplem ne.. Musel by se dostavit na pobočku a tam předložit občanský průkaz a pod… A ještě pokud mu není těch 18 let.. Tak tam ani nemusí chodit.. Musel by mít doprovod co si udělá ten tarif na sebe..

ivoscz

S příchodem těch virtuálních operátorů myslím ani tarif není potřeba. Ceny mají poměrně výhodné.. 😉