www

Taky Vám chodí interní poštou SPAM od uživatele rufinababy?

Jednu jeho odpověď, tentýž spam, jsem již smazal a teď to našel i tam. Doufám, že jej admin brzy blokne 😉

Nejlepší odpověď
beer

Ano, totéž..asi tady správcům něco nefunguje ☹
Doplňuji:
Dřív toho bylo všude plno, ale vesměs tomu již správci dokáží celkem spolehlivě zabránit. Předpokládám tedy, že i zde to bude jen otázkoun času..

Další odpovědi
Sůwa

Já teď našla 3 zprávy od Rufinaluu@hotmail.com, dvě jsem už smazala. Nechápu, jak se to mohlo do vnitřní pošty dostat.

Mapel

Taktéž a snažím se jí zablokovat.

badisko

Ano zrova dorazil…pro jistotu i v ang…

Front

Ne.

WeeBear

Ano, zrovna teď jsem ho otevřela. Mrzí mě, že se to dostalo už i zde.

lukas.zmizik

stane se
Doplňuji:
Jenže tohle dělaj automatické skripty, neboli roboti, posílají to pokaždé pomocí jiné adresy, tudíž blokování nepomůže…

www

Sůwa: jo, to je ono ☹