Džanička

Taky vám blbne televize když je větrno? Nebo čím to je. Mám televizi se zabudovaným set top boxem.

Sousedce funguje normálně. Dělají se kostičky a seká se zvuk. Co si celkově myslíte o digitálním vysílání?

Nejlepší odpověď
www

Používám kabel, jede bez problémů.
Vy máte asi svoji anténu, tedy kontaktovat správce v případě STA, je-li to anténa vlastní, zkontrolovat její nasměrování, uchycení, svody i konektory.
Pokud je ale signál kabelem, kontaktovat poskytovatele.
Digitál je přínosem už jen z toho důvodu, že nebýt toho, máme jen pár programů.

Další odpovědi
Andre5000

Ano, někdy. I když bydlím od TV vysílače asi pět km, tak třeba před bouřkou nebo při zhoršeném počasí se to stává.

Dochy

Nepíšeš, jestli máte svou anténu… Pokud ano, zkontorlovat upevnění (zda se nehoupe) a příp, zda se nehoupe nějaký strom před ní.

pusinka50

Mám kabelovku od UPC a taky mi blbne při zhoršení počasí a dneska se obzvlášť seká obraz i zvuk