quentos

Taky jste „pro danou otázku nebo odpověď již hlasovali“?

Dost často se mi tahle hláška objevuje poté, co udělím hvězdičku nebo palec – a přitom o omylem učiněný dvojklik nejde, ani se mi neklepou ruce (na to mám ještě času dost)…

Nejlepší odpověď
anonym

Občas se může objevovat vzhledem k daleko pomalejšímu a nepřesnému načítání oproti původnímu programu před 3/2012.
Technicky nastává tehdy, jestliže program na původní odkliknutí zdánlivě nikterak nereaguje, tak uživatel po chvíli klikne znovu v přesvědčení, že teprve tento finální klik je ten autorizovaný.
Buď rád, že aspoň to avizo o opakovaném hlasování funguje jak má.

Další odpovědi
Funna

nee…nemáš nějakou „zdivočelou“ myš? (překlad: špatně nastavené vlastnosti)