pepe88

Také slýcháte, že se jednoho dne něco stane z důvodu nespokojenosti li­du?

Původní
Také slýcháte že jednoho dne se něco stane? z důvodu nespokojeného lidu?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Neslýchám. Důchodci již nic dělat nebudou, moje generace to už nějak doklepe do důchodu, naše děti se budou snažit, aby vůbec uživili rodinu. Sametová revoluce studentů v r. 1989 byla domluvená. My nejsme národ stavěný na odpor, na demonstrace, lidi radši nadávají doma či u piva, než vyjít hromadně do ulic a žádat sociální jistoty, bohužel. Náš stát je rozprodaný, rozkradený, zadlužený, takže ani státní kasa nemá kde brát. Bere ten, kdo křičí o peníze víc.

Další odpovědi
Drap

Občas.A je to pravda. Jednou se přece musí něco stát se vším, i pokud budou lidé spokojeni. Tak proč to měnit?

Kepler

Neslýchám ani nevím, že by byl lid nespokojený. Samozřejmě, nějací brblarové se najdou vždycky. To v roce 1989 byla jinačí atmosféra, tehdy už měla většina národa komárů až po krk. V ulicích to vřelo a skandovalo se „už je to tady!“.

Kryšpín

Záleží, jak a kde, v České kotlině určitě nikoliv, v roce 1918 spadla svoboda do klína, v roce 1939 bobky ze skopčáků, v roce 1948 ovečky chtěli Klému, v roce 1968 poblázněný národ měl zájem o komunismus s lidskou tváří, v roce 1989 až po okolních státech začali čecháčkové řinčet bojovně dozickými klíči při divadelním předávání moci za podpory STB, KGB a amerických mužíků.

luckykubrt

Neslýchám, že se něco stane z nespokojenosti lidu, ale slýchám, že se něco stane z nespokojeností Jehovy Boha. Násilí a nemravnost je podobně jako v Noemových dnech, kdy se Bůh rozhodl učinit potopu na bezbožné lidstvo. Dnes existuje právo pouze pro ty, kteří mají peníze a slušný člověk se (zatím) práva nedovolá. Chtělo by to lepší systém ke spokojenosti všech lidí. Takový nám nabízí Jehovova vláda, kterou předpověděl už prorok Izajáš. A každý bude v nějakém systému nespokojený (ničema pod Boží vládou, slušný člověk pod satanovým otroctvím… nejlepší je oddělit jeden systém od druhého tak jak slíbil Ježíš v podobenství o ovcích a kozlech)