Avatar uživatele
mosoj

Také se vám špatně píše do textového pole pro odpověď.

U mně si velmi často kurzor dělá co chce. Nereaguje na klávesnici ani na myš, nebo s velkým zpožeděním. Chvilkama není vůbec vidět. Je to zdroj mnoha překlepů. Dělá to jenom na tomto serveru !!!!
Doplňuji:
Vypadá to, že to souvisí s agregací připojení, nebo zatížením vlastního serveru. Podotýkám že se to projevuje pouze zde na Odpovědích.
V ten okamžik je vždy o něco horší stabilita připojení a ping, nejsou to ale hodnoty kritické.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, anonym před 4060 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pravděpodobnější je nerovnoměrná úroveň připojení, či nějaká závada u koncového uživatele. Jinde to fachčí, server vykazuje standardní parametry, jako obvykle.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Zvláštní, mě to tu funguje dobře. Zkoušel jste jiný internetový prohlížeč? Jinak zdrojový kód stránky moc validní není, je to dělané spíš tak na oko, stránky fungují celkem těžkopádně.Je možné, že bude problém v internetovém prohlížeči – nerozumí si s Odpověďmi. Budete asi muset používat jiný.

Jetšě se maximálně můžete podívat na nainstalovnaé doplňky, jestli tam nemáte nějakou potvoru, co za tím sotjí, ale to je asi tak vše.
Eventuelně můžeme zkusit Hijackthis.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak takový problém nemám. Měla jsem zkrat na připojení, tak mi O2 provedlo opravu a od té doby to funguje na jedničku. Vadí mi ale, že nejdou opravit chyby už odeslaného příspěvku. Je to mrzuté, ale občas to vidím skutečně až po odeslání ve finální podobě.
Takže tímto se za takovéto překlepy omlouvám.
Každopádně ale spíše beru variantu občasných kiksů než dříve hojně provozované dodatečné doplňování textů některými uživateli.
S čím mám dlouhodě problém, to je mazání. Jednou jde a potom třeba celý měsíc si ani neškrtnu. Přes veškerou snahu se mi ještě nepodařilo zjistit příčinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

U mě to jde bez problémů jen odeslání odpovědi trvá déle než dřív

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

nic takového jsem tady nikdy nezaznamenal, nikdy.
..a že už je to doba, co jsem tady.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Mívám stejný problém,při kterém se objeví oznámení „webová stránka odpovědi.cz neodpovídá“.

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GTA Andreas

Mě taky někdy neodpovídá. Proto na to reaguji mlčením. Ale k té kolonce: Kurzor by zasloužil české pojmenování, protože je tak velký, že musím psát malými písmeny. Hoří?

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Jakmile nereaguje kurzor, na pár vteřin zmizí ze stránky všechno.

před 4059 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek