Miroslavst

Tak teda jinak. Čím jste?

Děkuji za odpovědi, ale moc jste toho neřekli. Čím tedy jste?
Doplňuji:
ano řešilo, ale je spoustu nových uživatelů.

Nejlepší odpověď
anonym

jsem žena,snažím se být dobrá máma,a poctivý člověk
Doplňuji:
jo takhle čím se živím,tak většinou řízky

Další odpovědi
salsa verde

Já jsem zrovna 2násobná mamka na plný úvazek ale jinak květinářka.
Doplňuji:
Jak tak koukám moc lidí se nechce přiznat čím jsou. Zatím jsem já asi jediná hloupá to na sebe práskla.

BEAES

Myslím, že se to tu už řešilo a vypadá to, že se to tají, čím se kdo živí.

quentos

angličtinářem v jazykovce, překladatelem; nejenže se to už řešilo, ale dokonce ses na to myslím ptal Ty sám ;{)>

vecernice

Tak jo -jsem akrobatka.A je to venku…

anonym

Vším,čím jsem byl,byl jsem rád.

anonym

Já? Zedník. Jinak nikdo nejsem.

http://soundclou­d.com/jarreczech

skorcovaz

23-letá cizinka, zkrachovalá podnikatelka, nyní obyčejná reklamační asistentka bez vysoké školy.. A je to venku, můžete škatulkovat.. :))

bobánek

Ja jsem dvacet let v invalidním důchodu.Vyučený jsem ruční vazač knih,dnes toto řemeslo neexistuje?