Avatar uživatele
Miroslavst

Tak schválně. Kolik přistanete letadel?

Já to zkoušel a udělal jsem jich 70, ale na mě to už bylo dost. Kolik jich uděláte vy?
Doplňuji:
já jsem vůl, ale ve schránce ten odkaz je.
Omlouvám se a zde ho dávám:
http://www.hry­.cz/air-traffic-chief

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, ladyhawke, Terryle před 4942 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

aerolinky jsou můj obor,je vidět,že ti to moc nejde,já jich udělám 170,,,,a kolik jich uděláte vy ostatní????

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

zkuste tohle, … podobne, ale uz ne tak uplne snadne 🙂 http://www.pla­y181.com/games/10130/a­irport-madness-3.html
Doplňuji:
instrukce dáváte letadlům vysílačkou … v průběhu hraní se počasí, střídá den i noc 🙂 celkem povedená hříčka

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Jéééé, to se mi líbí :) pořádně si pohraju zítra, dneska mi trvalo asi pět letadel, než jsem pochopila, jak je posadit, a pak se mi dvě srazily… aj, to zase bude časožrout :)
Doplňuji:
Leteckej dispečer ze mě asi nebude, pořád je tam nedokážu sázet efektivně, ale navádím je v koridorech a dělám jim pozvolný otáčky, jako by to byly skutečný stroje, který nemůžou zatočit o 180 stupňů a sednout, což tadyty občas dovedou. Takže mám rekord ubohejch 70. Ale zato se mi povedlo nechat ve vzduchu srazit hned čtyři najednou! :o)

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Teď nerozumím opět, Já chci vědět jaké letadla.Prosííím.
Doplňuji:
Dost dobrý.

Upravil/a: aramah

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nnn1

Já jsem to před několika měsíci hrála, a nejvíc jsem úspěšně nechala přistát něco přes 90.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

To je ale žrout času a chudáci pasažéři,co já s nima dělala za psí kusy.Ale 35 bylo nejvíc.Stejně to budu zkoušet dál.
Tak jsem dobrá mám jich 95.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Miroslavst

Aramah: Klikni na odkaz a dej hrát teď. Máš tam dvě přistávací plochy a tam kde se ukáže vykřičník vyletí letadlo nebo vrtulník, tan přistává na heliportu.
Myší klikneš na letadlo a tahem určíš trasu letu na přistání. Pozor, letadla se nesmí srazit.
Tak schválně kolik ti jich přistane?

před 4942 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

mimochodem,žádný odkaz tam nemáš,chudák Aramah…

před 4942 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby