Miroslavst

Tak schválně. Kolik přistanete letadel?

Já to zkoušel a udělal jsem jich 70, ale na mě to už bylo dost. Kolik jich uděláte vy?
Doplňuji:
já jsem vůl, ale ve schránce ten odkaz je.
Omlouvám se a zde ho dávám:
http://www.hry­.cz/air-traffic-chief

Nejlepší odpověď
kropitko

aerolinky jsou můj obor,je vidět,že ti to moc nejde,já jich udělám 170,,,,a kolik jich uděláte vy ostatní????

Další odpovědi
anonym

zkuste tohle, … podobne, ale uz ne tak uplne snadne 🙂 http://www.pla­y181.com/games/10130/a­irport-madness-3.html
Doplňuji:
instrukce dáváte letadlům vysílačkou … v průběhu hraní se počasí, střídá den i noc 🙂 celkem povedená hříčka

Terryle

Jéééé, to se mi líbí :) pořádně si pohraju zítra, dneska mi trvalo asi pět letadel, než jsem pochopila, jak je posadit, a pak se mi dvě srazily… aj, to zase bude časožrout :)
Doplňuji:
Leteckej dispečer ze mě asi nebude, pořád je tam nedokážu sázet efektivně, ale navádím je v koridorech a dělám jim pozvolný otáčky, jako by to byly skutečný stroje, který nemůžou zatočit o 180 stupňů a sednout, což tadyty občas dovedou. Takže mám rekord ubohejch 70. Ale zato se mi povedlo nechat ve vzduchu srazit hned čtyři najednou! :o)

aramah

Teď nerozumím opět, Já chci vědět jaké letadla.Prosííím.
Doplňuji:
Dost dobrý.

nnn1

Já jsem to před několika měsíci hrála, a nejvíc jsem úspěšně nechala přistát něco přes 90.

hanjimka

To je ale žrout času a chudáci pasažéři,co já s nima dělala za psí kusy.Ale 35 bylo nejvíc.Stejně to budu zkoušet dál.
Tak jsem dobrá mám jich 95.

Miroslavst

Aramah: Klikni na odkaz a dej hrát teď. Máš tam dvě přistávací plochy a tam kde se ukáže vykřičník vyletí letadlo nebo vrtulník, tan přistává na heliportu.
Myší klikneš na letadlo a tahem určíš trasu letu na přistání. Pozor, letadla se nesmí srazit.
Tak schválně kolik ti jich přistane?

kropitko

mimochodem,žádný odkaz tam nemáš,chudák Aramah…