Nikolka115

,,Tady je ta otázka '' … Muži ,vadí vám pár kilo na víc ?

Nejlepší odpověď
bolak

Záleží na tom kde, pokud de o hrudník, tak to nějak unesu.

Další odpovědi
huxa

spíše líbí ;) ale musí to vážně lahodit oku

Alesh

Pár nevadí. „Pár“ ano. Správná ženská musí mít aspoň trochu „kozy“, přechod v pěkný pas a zakulacené boky a pěknou akorátní prdelku. No a i pěkná lehce sportovní stehna a pochopitelně vytvarovaná lýtka.

Zdroj: http://bexy.sim­g.cz/img/affil/221869-damska-kosilka-lulu-dress.jpg

JájsemRaibek

Nejlepší, když jich má v peněžence :)

Orange

Jenže těch pár kilo většinou vůbec není pár kilo. Navíc to je ten typ holek, který se sebou nic dělat nechce a nebude, ale od kluka by chtěly nemožné. Takže ano, vadí.

zjentek

podívej,když se v tom budeš cítit dobře ty,přenese se to i na daného muže. A naopak. Nejvíc sehraje zdravotní stav a spokojenost. Probůh se nesnaž kamuflovat viditelné ani neviditelné. Bude potřeba na tom pracovat..tvrdě­..aby to nevadilo.

badisko

zalezi natom co je par kilo navic…?..pokud ji budou Greenpeace tahat z5 do oceanu tak to bude asi pruser …a nevim ja nikdy baculku nemel …vzdy jen stihle slecny…ale pokud by byla pekna proc nee ..

honza19hk

podle toho co si představuje pod pojmem pár kilo.
Váha by měla odpovídat výšce a pokud to někdo přesahuje o třeba 50kg tak to už je dost divný.

Ženská co vypadá jak tank není hezká.

Wortygen

Lepší je pár kilo , než nějakou „kost“ . Ale ne příliš obézní. :)

Děda Louda

Nevadí, ale u ženský je to nepěkný.

anonym

Barokní typ se také líbí některým mužům.

anonym

Žena má být trochu oplácaná.Ne žádná anorektička.Čili proti normální váze 5–10 kg nevadí.
Nechci být indiskrétní, ale jak se říká, ženu má být za co chytnou a do čeho kopnout.
A vždycky je lepší když si holka (paní) lehne, aby jí nevyčnívaly pánevní kosti.

anonym

Moje ne