Zmrzka

Svatá říše římská a habsburská monarchie

Ahoj, může mi, prosím, někdo vysvětlit, jak spolu souvisely tyto útvary? Existovaly zároveň, patřily do nich stejné státy, ale nebyly to samé, trochu v tom plavu, děkuji.

Odpovědi
arygnoc

na vysokej škole?
alebo chcete odpoveď od vysokoškoláka?

pozrite sa na rod Hansburkov, odkedy do kedy a kde vládli, aké mali tituly (čoho boli králi, cisári), kedy skončila existencia Svätá ríša rímska, kto bol posledný panovník… .. … …

I obyčajná wiki (ktorú nemám pre nepresnosti rád) Vám toho vyhodí dosť.

Ak ste neplavec, naučte sa plávať.