led

Súhlasíte s výzvou odministrátorovi tejto stránky?

Už 3.deň tu šarapatí uživateľ pornoprofilu „Rilika25“ https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/93443, ktorý do diskusií vkladá nežiadúcu reklamu, odporujúcu kódexu tejto stránky.
Pár týchto „inzerátov“ ste síce zablokovali, ale nájdete ich aj v archíve straších diskusií tejto stránky.
V súčasnosti tento profil „Rilika25“ https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/93443 je stále aktívny.

Dokedy?

PS
nenárokujem si body, ale skôr vaše pripojenie sa k výzve

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
paul1

Ano

Samozřejmě se k výzvě připojuji, toto sem nepatří.

Další odpovědi
Alesh

Je mi to jedno

A vyzýváš k čemu? K zablokování? K zastřelení? … 🙂
Je mi to buřt, je to jejich boj, aby si nastavili/napro­gramovali takové mechanismy, které různé spammery a jiné podvodníky odhalovali/blo­kovali/zabíje­li apod. 😉

Drap

Ano

Jednoznačně ano. I když měl dost impulzů ke smazání, tak tyto odkazy stále zůstávaly.

aliendrone

Ano

No JISTĚŽE ANO! Máte Vaše Excelence moji plnou podporu a navíc (nevídáno!) zcela ZDARMA! Přirozeně ovšem najisto počítám s „drobnými sexuálními úsluhami“ na revanš! ;) :D :D

Ale vážně, zvážila jste možnost, že jde o adminem CHTĚNÝ (odsouhlasený či přímo autorský) příspěvek? Myslím s ohledem na jeho řekněme laxní přístup? ;) :)

annas

Ano

Nahlásila jsem včera nebo předevčírem několik reakcí, Vidím, že jsou smazané.

Jenže bohužel autorka byla aktivní, přes noc se objevily další příspěvky nejméně na 100 stránkách.

I když admin příspěvek smaže, zůstane v mém Streamu 70 stránek s odkazem na diskuzní příspěvek, který vložila dotyčná 17/9 v podvečer.

Oprava – těch stránek mám 89.

jirka F

Ano

Nejdříve jsem si myslel že po mě jede ale později mě došlo že se jedná o nežádoucí reklamu na porno a to jsem nepatří když si chce někdo ulevit má si sám najít vhodné stránky a ne spamové.Takže máte led moji podporu.

Rokio

Ano

Plně souhlasím. Odkazy na porno tu nemají co dělat.

Kepler

Ano

GM

Ano

zjentek

Je mi to jedno

Ta už server infikovala tak, že ji už nikdy nesmažou, leda s celým webem. Já ji mám v každý diskuzi v historii včetně těch, kde se nediskutovalo. (;

Dochy

Ano

Jestli dobře koukám tak včera zabodovala minimálně 2800 komentáři. Sice smazáno adminem, ale mně to komplet zaplnilo „můj straem“ Doporučuju pro výstrahu zastřelit 😉

jen tedy nechápu tu výzvu, vidím tu jen oznámení že je spamer aktivní a toho už jsme si všimli – zřejmě i vč. admina 😉

Smack

Je mi to jedno

Já bych jí neblokoval, ale vobtahnul 🤣

led

Ďakujem nielen administrátorom tejto stránky ale aj programátorom, ktorí sa pri oprave spotili
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcS4K8LFwab0oM­Nveq0l-ox_et-oit2bwGw0LA&us­qp=CAU

Roman71

Autor tohoto profilu je skutečně větší machr, než jak to na první pohled vypadá. Nějaký ten šikovný skriptík na výběr odpovědí v archivu a vkládání příspěvků.. a vůbec u toho nemusí sedět! Stačí nechat běžet počítač a zdejší správci mají plné ruce práce.

Ps: Naprostý souhlas, takováhle „inzerce“ sem rozhodně nepatří.

Dochy

Pořád mi ve streamu přibývaj další a další příspěvky se zmazaným komentářem… ☹
A já se tak chci s někým v komentářích pohádat o odpovědích a zkrátka nemám nad čím. Hádat se u otázek 150 dní starých nemá smysl.

JežíšKristus

Příspěvek smazán administrátorem.

led

JežíšKristus, máte smolu. V zmysle zákona je v Českej republike používanie slovenského jazyka legálne. rovnako aj na Slovensku je legálne používanie českého jazyka.
Takže „osoby, které na českém webu píšou slovensky“ neporušujú zákony Českej republiky.

čo sa týka „trollov“, čo iné tu robíte na tejto stránke vy?

Dochy

Trochu poopravím, ono je v ČR legální používat jakýkoli jazyk, ale slovenština má privilegium toho, že může (a musí) být akceptována běžně i při úředním jednání. Souhlasím s tím, že ji to (alespoň morálně) dává právo být používána i v běžném styku včetně webu a je zbytečné a podle mně i hloupé do toho pořád rejpat.

JežíšKristus

led: Já myslím, že v České republice je legální používat jakýkoliv jazyk.
Jen říkám, že používání jiného jazyka než češtiny na českém webu je očividný trolling. Odlišovat se za každou cenu, že?

led

Ak odo mňa žiadate používanie češtiny, česky viem. Ale, v tom prípade aj vy používajte skutočnú češtinu a nie englisczech.
Odlišovat se za každou cenu, že?

JežíšKristus

„Englisczech“
Co to je za trolling zase. Platí vás Soroš?

led

Ďakujem všetkým, ktorí chcú mať túto stránku bez spamov.

Odpovědi.cz

led: tento profil byl včera blokovaný zároveň dnes ráno doběhl požadavek na smazání všech příspěvků od autora. Takže nyní už by žádné jeho nové příspěvky nabíhat neměly.

led

Odpovědi.cz „tento profil byl včera blokovaný zároveň dnes ráno doběhl požadavek na smazání všech příspěvků od autora. Takže nyní už by žádné jeho nové příspěvky nabíhat neměly.“
skutočne humorná odpoveď. Ale pokiaľ nezrušíte účet a tým neuzavriete cestu danému škodcovi, nestačí len zmazať čo bolo, ale nechávate škodcovi otvorený prístup na stránku.
Pokiaľ neodstránite túto závadu a možnosti spamovať, táto stránka každým dňom stráca svoj kredit dôveryhodnosti a klesne na úroveň bulvárnych plátkov.

aliendrone

Odpovědi.cz>>> Asi je hošan/dívka chytřejší, než se zdá na první pohled.
Příspěvky se zobrazují NEUSTÁLE starší a starší, co 2 minuty naběhne NOVÝ, byť je nyní prázdný (označen jako „smazaný administrátorem“). Aktuálně (19.9.2121–01:38) mám ve streamu jako první příspěvek starý 212 dní, před chvílí to bylo jen 211 dní.

Bohužel se takto vůbec NEDÁ „MŮJ STREAM“ POUŽÍVAT! (viz výše Dochyho diskuzní příspěvek)

annas

aliendrone,

jak jsem uvedla v odpovědi, stream je nepoužitelný. Dnes ráno jsem se dostala na s. 150 a ještě není konec. Stream jsem dost používala.

Stejně je už zzpomalené otvírání odpovědí otřesné. Někdy je čekání přes FB několikaminutové.

Připojuji se k návrhu uživatele Dochy, aby všechny otázky, k nimž uživatelka vložila příspěvek,, byly ze streamu uživatelů odstraněny. Nebo se nové odpovědi řadily dopředu.

Dochy

Skoro bych řekl, že se robot serveru tak trochuu zvencnul a má plné ruce práce s tím, jak do streamu vytahuje ty upravené otázky…

HURÁ už asi mám stream 😉

Dochy

Šlo by zařídit aby ty příspěvky zmizeli i takovým způsobem aby nás neotravovali v naší historii? Je tím zcela zahnojen kanál „můj stream“. Dík

led

Táto výzva bola súčasne poslaná aj emailom na adresu info@odpovedi.cz

Alesh

Ďakujeme… díky tobě je svět zase o fous krásnějším místem!

Kepler

Uvidíme, jestli se k tomu admin nějak postaví. Podle dosavadních zkušeností mu to opět bude buřt.

zjentek

Co furt brbláte? Si tady přijdu jako na nějaké antivojně, neco co. Na vojně byla rota normálních lidí a velila tam tomu guma, zatímco tady je to samá guma a chudák normální člověk admin tomu má velet? No to by si asi hodil mašli, ostatně nic neobvyklého mezi gumama!