Craftos

stydlivost močového měchýře

Už od mala nemohu vykonat " potřebu" když je někdo poblíž a neodděluje nás stěna (třeba na pisoarech).
A na internetu jsem se dočetl že je to takzvaná stydlivost měchýře a chtěl bych se vás zeptat jestli neznáte způsob jak to řešit…

Odpovědi
beri49

Tipl bych si na nějaký psychický blok. Nejlépe navštívit urologa, možná lépe psychologa. K lékaři být otevřený, nestydět se za svůj problém!

cochee

Možná toho najdeš na netu více, když budeš vědět odborný termín pro tento jev a tím je paruréza

Krakis

Piješ málo piva-tak 5.-6.kousků a jde to i na ulici… 🙂

Klokan88

S tímto musím s Krakisem souhlasit měl jsem stejný problém, ale jednou jsem byl na „exkurzi“ v pivovaře a pak jsem močil i před ostatníma a od té doby to přešlo. :D