ivzez

Stvořil Bůh i homo nahlasensis a homo trollis?

A k obrazu svému, k pobavení svému nebo k pohoršení všeobecnému?

_________

Doplňuji:

Zdá se mi, že uživatelé Zjentek a Hapiky přehlédli
důvod vložení otázky (bod jsem dala „za účast“).

Děkuji všem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
led

Nie, tieto dva druhy človeka stvorila až civilizácia.

Další odpovědi
Kepler

Jestli jo, pak jen z těchto možných důvodů:

  • byl to experimentátor a postupoval metodou zkoušek a omylů
  • byl strašně škodolibý
  • nechal si do toho kecat od bráchy Satana
  • byl totálně sjetý

zjentek

Ivzez, na tomto webu bych očekával cokoliv, klidně i masturbaci biblí. Ale že začne je*at právě vám, to bych tady rozhodně nečekal. O5 se potvrdilo, jaký vliv na psychiku člověka mají tyto stránky. Vítejte v klubu!

aliendrone

Především – i když Bůh je teoreticky dokonalý, tak bych netvrdil, že výše uvedené druhy stvořil. Spíše je ZPOTVOŘIL. ;) :D :D

hapiky

Nějak zapomínáte, že Bůh stvořil vše dokonale. Jenže člověk si zvolil cestu poznání i zla, což mu sám Satan nabídl a posléze velmi ochotně umožnil. Důsledky jsou dnes znát na každém kroku.

zjentek

K doplanění: a ti dva přehlédli co? Kde? Ty voe ty začínáš mít na všechno otázku!

orestez

Kdysi, když ještě nebylo člověka, zvířata říkala, že Bůh sere. Když vysral lid, vyselektoval se do těchto a do jiných, do slušných. A ti pak sraní popisují jako tvorba, stvoření, divadlo, umění, skladba slov.