rostavalek

Studovali jste někdy na jazykové škole?

Jaké je studovat na jazykovce? Díval jsem se na nějaké v Ostravě a našel jsem třeba Pygmalion http://www.pyg­malion.cz , který mě zaujal. Díky za zkušenosti.

Odpovědi
Nik92

Letos jsem studovala na Jazykové škole (v Jičíně). Je to dobrá zkušenost, vyučovali nás rodilý američani a angličani. Oposlouchala jsem si jazyk i s jeho správným přízvukem. Naučila jsem se spoustu nových slovíček, jsem si jistější v gramatice. Krom toho máš i možnost udělat si certifikát, který se ti v životě rozhodně neztratí.