mrblackwell

Střídání krátký/dlouhý týden ?

Co přesně znamená ternín střídání krátký/dlouhý týden při zaměstnání v restauraci ?

Nejlepší odpověď
anonym

Jde o dodržování rytmu např. v restauraci, kde se personál střídá ne každý den, ale turnusově. To znamená, že jedna směna odpracuje v daném týdnu více hodin a druhá ji víceméně doplňuje. Druhý týden se situace obrátí. Může to být o odpracování více hodin denně, ale většinou také o odpracování více dnů v týdnu.

Další odpovědi
iceT

Dle mé zkušenosti se chodí do práce pondělí,úterý,pá­tek,sobota,ne­děle-to je jeden týden a v dalším týdnu se jde do práce pouze středa,čtvrtek.