hanka R+

Střední škola :)

Dobrý den :) Chtěla jsem se zeptat jestli je možné si udělat tuhle školu : http://www.pri­ma.skolniweb.cz/in­dex.php?menu=9&rid=258 ( s maturitou) a poté si udělat aji tuhle : http://www.oo­mostrava.cz/o­bory/svp-verejne-poradkova-cinnost.php Je to vubec možné ? A nebo na dalkové studium mužou akorad lidi bez maturity s vyučním listem ?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě můžeš, pokud tě škola přijme. Vzdělání vyšího stupně než je požadováno, nemůže být na závadu.

Další odpovědi
WeeBear

Pokud jsem to pochopila správně, tak zrovna tohle není možné, jelikož v druhém přidávaném odkaze se jedná o nádstavbu („pro absolventy tříletých oborů, kteří si chtějí obohatit studium o maturitní zkoušku“), samozřejmě na škole najdeš určitě najít obor, který nebude nádstavbou. 😉
Doplňuji:
*samozřejmě na škole najdeš nějaký obor,…

(pf, teď mi opravdu chybí možnost upravení odpovědi, to je tak, jak píšu rychle a moc nepřemýšlím.)

anonym

nejlépe si zjistit podmínky přímo na těch školách