Avatar uživatele
Juggy. HP. 7

Je lepší SOŠ, nebo gympl?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je lepší soš nebo gympl. Chtěl bych totiž studovat Informační technologie. A asi nebudu na vysoké škole protože obor IT je docela drahý. A obor it si myslím že se posouvá strašně rychle. Takze bude lepší praxe než ještě 4 roky třicet na vysoké škole. A jak na tom budou jazyky na soš? Protože na gymplu se angličtina a ostatní jazyky budou učit lépe a angličtina mě baví. Přemýšlel jsem o IT gymplu ale školné je moc drahe.

Zajímavá 0 před 1091 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
kajicek94

Já doporučuji jít na odbornou střední školu, když již nyní máte záměr praxí (resp. díváte se, co bude po SŠ). Gympl Vám dá „pouze“ maturitu, ale bez zaměření, zatímco když budete mít obor, tak se už můžete zaměřit na konkrétní pozice, protože budete na ně připravený – z gymplu nikoliv. Každopádně dodám, že nikdy nevíte, tak Vás osud zavane a třeba si státní VŠ odbornou po té odborné SŠ uděláte. Důvodů k tomu může být vícero – např. kariérní a s tím související zajištění sebe samotného (případně rodiny) z pohledu financí a určité životní úrovně.

Upravil/a: kajicek94

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
df

Tý si děláš z lidí kozy! Tak to jdi do prdele! Jednou se ptáš, jestli můžeš být s jizvou letuška, pak jestli máš studovat it, nebo gympl (ptal ses jako holka) a teď zas podobná otázka jako kluk? Nechal jsi se přeoperovat na chlapa?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
nyjono

To je tak velký problém mít tady každý svůj účet extra????

před 1090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
df

Přestaň s tím

před 1091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Juggy. HP. 7

Dobrý den, moc se omlouvám že jsem způsobil zmatek, ale máme společný počítac a i společný účet na tomto webu.

před 1091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Juggy. HP. 7

Dobrý den, moc se omlouvám že jsem způsobil zmatek, ale máme společný počítac a i společný účet na tomto webu.

před 1091 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek