Juggy. HP. 7

Je lepší SOŠ, nebo gympl?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je lepší soš nebo gympl. Chtěl bych totiž studovat Informační technologie. A asi nebudu na vysoké škole protože obor IT je docela drahý. A obor it si myslím že se posouvá strašně rychle. Takze bude lepší praxe než ještě 4 roky třicet na vysoké škole. A jak na tom budou jazyky na soš? Protože na gymplu se angličtina a ostatní jazyky budou učit lépe a angličtina mě baví. Přemýšlel jsem o IT gymplu ale školné je moc drahe.

Odpovědi
kajicek94

Já doporučuji jít na odbornou střední školu, když již nyní máte záměr praxí (resp. díváte se, co bude po SŠ). Gympl Vám dá „pouze“ maturitu, ale bez zaměření, zatímco když budete mít obor, tak se už můžete zaměřit na konkrétní pozice, protože budete na ně připravený – z gymplu nikoliv. Každopádně dodám, že nikdy nevíte, tak Vás osud zavane a třeba si státní VŠ odbornou po té odborné SŠ uděláte. Důvodů k tomu může být vícero – např. kariérní a s tím související zajištění sebe samotného (případně rodiny) z pohledu financí a určité životní úrovně.

df

Tý si děláš z lidí kozy! Tak to jdi do prdele! Jednou se ptáš, jestli můžeš být s jizvou letuška, pak jestli máš studovat it, nebo gympl (ptal ses jako holka) a teď zas podobná otázka jako kluk? Nechal jsi se přeoperovat na chlapa?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

To je tak velký problém mít tady každý svůj účet extra????

df

Přestaň s tím

Juggy. HP. 7

Dobrý den, moc se omlouvám že jsem způsobil zmatek, ale máme společný počítac a i společný účet na tomto webu.

Juggy. HP. 7

Dobrý den, moc se omlouvám že jsem způsobil zmatek, ale máme společný počítac a i společný účet na tomto webu.