borissimonik

Strategie obchodování na ebay?

Doplňuji:
Prosim o prozrazeni ruznych metod nakupu a prodeje, marketingove postupy k nalezeni metod nejlepsiho nakupu a vyhodneho prodeje, softwarove programy, kontakty na uspesne podnikatele, podpurne dodatkove sluzby apod.
dekuji

Nejlepší odpověď
Pantata

Stejná jako na Aukru.Nabídka za kup teď nebo aukce .Nic víc v tom nehledejte.Nechejte si přeložit stránku třeba pomocí Google Chrome a můžete si vybírat na lištách co požadujete-např.doprava zdarma,hlídání ceny,příhozy atd.