czemira

Storno prevodu penez

Minuly rok v cervenci jsem za pritelkyni uhradil jeji dluhy ve vysi 150000 kc, kratce na to ode me odesla, slibila ze vse spúlati ale nema se k tomu. Je po te dobre nejaka moznost tyto prevody ktere sli z meho uctu stornovat? Z ni penize nedostanu a nemam na to ani zadny papir, nevim ted co s tim mam delat.

Nejlepší odpověď
Hykam

Storno plateb po tak dlouhé době nelze.
I v případě, že odešlete omylem peníze na jiný účet nelze platbu stornovat, musíte kontaktovat majitele účtu na který jste platbu omylem zaslal, aby Vám ji zaslal zpět. Pokud odmítne, můžete na něj podat trestní oznámení za neoprávněné obohacení.
Myslím, že na prokázání toho, že jste dluh za ní zaplatil Vám bude stačit výpis z banky.

Další odpovědi
Drap

Stornovat ? to určitě ne. Pokud jsi schopen to prokázat, tak vymáhat jedině soudně.