Anikitos

Steve Jobs, nebo Bill Gates? Který je váš favorit?

Normálně rap nemám vůbec rád, ale tohle je zajímavá písnička – alespoň ten text.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=njos57IJf-0

Odpovědi
Kepler

„Písnička“ mě nezajímá, zní to jako nářek mučeného a nadávajícího kocoura.
Gates i Jobs jsou oba pěkní parchanti, ve válce technologií a obchodu se oba dopouštěli pěkných prasáren, jinak by nebyli tak úspěšní. Takže mým favoritem není ani jeden.

ivzez

Nemám žádného favorita → nejen v této oblasti,
ale mezi „známými osobnostmi“ obecně.

ReHu

Z těchto dvou ani jeden.
Pokud by byli k mání i další, pak Robert Kiyosaki.
Mrkni, jak začínal a kam to za 12 let dotáhl.

dubraro

To je výběr jako lotr po pravici, lotr po levici. Oba patří do pekla.

Anikitos

Kepler: Dobře řečeno :D jsem stejného názoru.