dudu

Štengrujete se občas se svojí partnerkou?

Manželka se popledni aranžovala ke kontrole ke svému odbornému lékaři. Před odchodem jsem jí kromě přání, aby se vrátila jen se samými pozitivními zprávami požádal: „dráha, nedělej na pana doktora oči, les má blízko a pokud by tam kvůli Tvým kukadlům náhodou a v náhlém pohnutí mysli prchnul, co si počnou ostatní pacienti“! Odezvu raději nerozvádím…
Věřím, že ne každému tento způsob humoru může vyhovovat, ale přesto najdou se zde tací, kteří občas spolu takto laškují a přídadně které vydařené repliky používáte?

Doplňuji:
Pájo, jsem rád, že svoje vztahy nehrotíte, ale vždyť také u nás jde o pouhé laškování, a ani náhodou neteče krev, naopak jen o to nalézt radost a slzy z povedeného žertu.
Asi není samozřejmostí se jen tak ocitnou ve „správné bandě“ a najít tu patřičnou míru pochopení. Béři tento fakt na vědomí a děkuji za pochopení.

Nejlepší odpověď
Pájo

Lehce se občas škádlíváme, ale vyložený svár z toho nikdy není ani náhodou.

(stänkern = působit svár)
Doplňuji:
Máš moji naprosto celou a patřičnou míru pochopení…
Vycházím spíše z Tvé formulace, než z reálné situace ;)

Další odpovědi
Děda Louda

Furt.

hanulka11

Hm tak nic pro mne.:D:D:D

dudu

hanulko OK, jen podotýkám, že na „gyndu“ nešla, to bych si nedovolil.

Andělé

:O)))))