alen

statut studenta a výživné

Synovi bylo soudem zrušeno výživné,když studoval v pomaturitním studiu anglického jazyka a získal Certifikát PET -vyhl.322/2008 na Akademii J.A.Komenského a měl statut studenta.Rozsudek soudu-nezískal vyšší vzdělání než středoškolské.Je to správný názor,popř.jak se domoci práva.Nyní studuje na VŠ TULv Liberci.Alena Hejtmanova

Odpovědi
standa

Otázce moc nerozumím, je to více témat najednou…, ale poradil bych jednu obecnou věc: pokud nesouhlasíte s rozsudkem, tak se máte právo ODVOLAT (ale pozor obvykle je zde docela krátká lhůta, 15 dní).