leporela22

staré pc jak zjistim okonfiguraci?

dobrý den mám doma jeden starý počítač s windiws xp a zajímalo by mě jak zjistit jakou má konfiguraci přes jaký program?

Nejlepší odpověď
Tazman

Doporučuji AIDA – ten práskne snad i to co neví. 🙂 Popřípadně pro základ stačí kliknout pravým na Tento Počítač a v nabídce zvolit Spravovat. V novém okně pak na levé straně je Správce zařízení (nebo tak nějak) a tam je seznam komponent ze kterých je složen.

Další odpovědi
Hlada

AIDA64 (Everest)
PC Wizard

Sůwa

Doporučuji Everest Home.

man088

Tak úplně nejjednodušší je to přes ovládací panely – > systém, není to úplně podrobné ale pro orientaci to určitě stačí…