22aa

Stará televize Watson se mi sama vypíná, co udělat?

Dobrý den.
Už dlouho nepoužívám starou TV Watson FA 3619/B a mám takový problém.
Mám jí zapnutou na 3 hodiny nebo na 2 minuty a sama se mi vypne. Pak jí zapnu a je to tu zase.
Prosím není to tím, že je vevnitř zaprášená? Mám to sice nějaký prach z venku na plastu a nevím, jsetli to je na vyčistění nebo na koupi nějakého LCD křápu, který neumí staré filmy, reklamy atd. sice umí, ale na těch nových TV jde to rozmazaně. Prosím nemusím si koupit místo CRT TV, na které mám připojený videorekordér, kupovat k nové TV DVD na film, který trvá 1 minutu? Děkuji. 22aa.

Odpovědi
mosoj

Něco koupit budeš muset. Už jenom kvůli DVBT 2 a H 265.

Edison

Některé maj nastsbeno vypínání po určité době. Projdi menu.

Hlada

Prachem to nebude. Na dálku bez měření se závada zjistit nedá. Jestli je závada ve zdroji, tak je oprava jednoduchá. Otázkou je, jestli má vůbec smysl takovouto malou televizi opravovat. Spousta crt televizorů se nabízí za odvoz.

22aa

Mě se to vypíná i za 2 vteřiny poddívám se do menu ale žádné vypínání nastavené nebylo.

22aa

Měla by se dát opravit,přece kvůli tomu nepojede můj táta až do Prahy.