paul1

Stalo se Vám, že se ztratil TV kanál?

Máme kabelovou TV, nedávno se nám ztratily dva kanály (CS Film a CS Mystery). Když jsem zavolal do firmy, která kabelovku provozuje, tak mi řekli, že kanály tam budou, ale někde jinde, že oni s tím nedělali nic. No nenašel jsem je, takže to bude jejich dílo a budu to reklamovat. Oni i předtím tam občas něco přestavovali, mají to nějaké poruchové. Ta paní, co měla službu u telefonu mi říkala, že občas toto televize dělají, že si optimalizují provoz a prohazují kanály. Je to možné? Já jsem ještě ze staré školy a pamatuji se na kanálové voliče, tam by si s tím přístroj neporadil a nic by nepřehodil, u těch voličů se kanály přepínaly s menším násilím za patřičného klapání.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já sice kabelovku nemám, ale internetovou, ale tam to bude podobné. Občas se stalo, že prohodili pořadí kanálů, ale že by nějaké kanály zrušili, to ne. Platím si jistý tarif, kde mám zvolené kanály garantované. Jestli ty dva kanály fakt zmizely a je to proti smlouvě, tak je to na reklamaci. Radši si ještě přečti, co v té smlouvě vlastně máš.
Jo a na ty staré televizory v poctivé dřevěné bedně si taky pamatuju. Mánes, Aleš… Otočný kanálový volič byl na boku a byl to takový rachot, jako bych přepínal osvětlení továrních hal😊 . Ale byly téměř nezničitelné, tyhle televizory vydržely klidně přes 20 let.

Další odpovědi
aliendrone

No, ono to může být pouhým přeřazením kanálu. Fakt, že ho nyní nevidíš v nabídce neznamená, že je „ho zrušili“, nicméně procházením kanálů ho nenajdeš. Budeš muset spustit LADĚNÍ a on se téměř jistě znovu objeví.

Druhá možnost je, že tvá programová nabídka je limitována a to tak, že určité kanály máš garantované (např. ČT) a určité „to co je momentálně v programovém balíčku nabízeno“. Pokud je to tento případ, tak je možné, že ti tyto kanály deaktivovali a místo nich ti vecpali jiné.

Nejdřív bych zkusil to přeladění, pak bych čeknul smlouvu jak radí Kepler. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.