hanakarla

staci kdyz jsme s majitelam bytu sepsali a dali k soudu zadost o vylouceni majetkuz ex.proti povinne coz jsem ja.

od majitela bytu mam sepsany papir veci ktery v byte jsou a napsali jsme i k soudu ze zada jako majitel o vylouceni majetku z exekuci proti povinne a to jsem ja staci to takhle?

Nejlepší odpověď
anonym

Obávám se, že nestačí. Nabytí věcí uvedených na seznamu bude muset majitel bytu prokázat (faktury,para­gony,smlouvy,svě­dectví třetí osoby).

Další odpovědi
mojitek

stačí čestné prohlášení majitele.
Doplňuji:
palce nahoru-body se tady dávají za vyloženě špatné a zavádějící odpovědi ! PS: těm co bodovali- jak byste asi chtěli doložit např nábytek xxx let starý např.po předcích atd nebo cokoliv jiného?Chce to jenom obyčejný selský rozum,lidi.