Sobek

Špehují nás tajné služby? Jak to zjistit?

Našel jsem zajímavý program, který prý zjistí, zda nás špehují tajné služby… http://www.se­curitymagazin­.cz/technologi­e/detekt-nesleduji-vas-tajne-sluzby-1404043377.html Co vy na to ?

Nejlepší odpověď
Emefej

To si vážně myslíš, že si stáhnu a spustím exáč, který mi na té stránce doporučuje skupina bezpečnostních a technologických odborníků, kteří bojují za dodržování lidských práv?

Další odpovědi
gecco

Koho – „nás“???

Běžný člověk, pokud nepáchá trestnou činnost, je pro jakékoli sledování tajnou služnou naprosto bezvýznamný.

Takže mne nesledujou…
😁

Kelt

Najdi si nějaký arabský text a někomu to pošli mailema zmiň se o tom, že znáš Ahmeda a pod. Možná, že se o tebe začnou zajímat, když po tom toužíš. Dříve byl podezřelý každý, kdo psal anglicky, nebo francouzsky, dnes je na indexu arabština a pod.

Lurius

Pokud si to nainstaluješ tak se o tebe zajímat začnou :D

pusinka50

Zjednodušeně řečeno, když ve svém meilu nebo v poslané sms z mobilu zmíníš podezřelá slova, jako třeba jaderná bomba, jaderná válka, plutonium, kyanovodík, yperit, chemická zbraň apod., tak se o tebe zajímat začnou

Lamalam

Otázka není myšlena vážně. Sobek to sem dal jenom jako další odkaz na securitymagazin.cz, tak jako ve většině jeho dotazů.

anonym

Někdy,ale pozor na stihomam!Za nic se nestydím,nemám co skrývat atd.

Pepa25

Vidím, že ta vaše reklamní nějak nefunguje, když si tu z toho plátku všichni dělají srandu 🙂