Avatar uživatele
Sobek

Špehují nás tajné služby? Jak to zjistit?

Našel jsem zajímavý program, který prý zjistí, zda nás špehují tajné služby… http://www.se­curitymagazin­.cz/technologi­e/detekt-nesleduji-vas-tajne-sluzby-1404043377.html Co vy na to ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3440 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

To si vážně myslíš, že si stáhnu a spustím exáč, který mi na té stránce doporučuje skupina bezpečnostních a technologických odborníků, kteří bojují za dodržování lidských práv?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Koho – „nás“???

Běžný člověk, pokud nepáchá trestnou činnost, je pro jakékoli sledování tajnou služnou naprosto bezvýznamný.

Takže mne nesledujou…
😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Najdi si nějaký arabský text a někomu to pošli mailema zmiň se o tom, že znáš Ahmeda a pod. Možná, že se o tebe začnou zajímat, když po tom toužíš. Dříve byl podezřelý každý, kdo psal anglicky, nebo francouzsky, dnes je na indexu arabština a pod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

Pokud si to nainstaluješ tak se o tebe zajímat začnou :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Zjednodušeně řečeno, když ve svém meilu nebo v poslané sms z mobilu zmíníš podezřelá slova, jako třeba jaderná bomba, jaderná válka, plutonium, kyanovodík, yperit, chemická zbraň apod., tak se o tebe zajímat začnou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Otázka není myšlena vážně. Sobek to sem dal jenom jako další odkaz na securitymagazin.cz, tak jako ve většině jeho dotazů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Někdy,ale pozor na stihomam!Za nic se nestydím,nemám co skrývat atd.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Vidím, že ta vaše reklamní nějak nefunguje, když si tu z toho plátku všichni dělají srandu 🙂

před 3439 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek