ptáč

Souvisí ženská krása s inteligencí? Může mít škareda vysoké IQ, nebo naopak?

Agnet, přidalas poukázání na někoho, kdo je mým favoritem, jako své potvrzení. Tím jsi svou odpověď pokazila a mě nepomůže. Nemohu vidět na uživatelku Zlatý:

led. Zkus to znovu.

Nejlepší odpověď
anonym

Krása nesouvisí s inteligencí.Krása souvisí s charakterem, sebevědomím, projevem, ale ne s IQ.

Další odpovědi
led

Ano, z pohľadu mnohých mužov.
Skutočnosť je však iná. Nie.
Nadherný obal môže skrývať hnilé jablká
a v „Myším kožíšku“ pod ufúľanou tvárou sa skrýva Princezná.
Výška IQ nie je v závislosti na fyzickom zjave človeka.
Ale využitie výšky IQ je v závislosti na duševnom zjave človeka.

annas

Co považujete za ženskou krásu? Každý ji vidí v něčem jiném … Vnější krása je jen povrchová slupka, důležitější je krása vnitřní ..

Romain Rolland

„Inteligence myšlenková není ničím bez inteligence srdce“..

Inteligence – existuje několik typů:
např. abstraktní má ten, kdo umí řešit testy IQ, ale chybí mu třeba praktickuá inteligence při řešení běžných problémů . U jiného vynikne sociální inteligence, tj. pohybovat se ve společnosti, třeba s lidmi dovedně i manipulovat atd…Často je vyšší než abstraktní.

Nedávno jsem se setkala s pojmem emoční inteligence, která nesouvisí s IQ, ale považuji ji osobně za velmi důležitou. Proč – není předměterm otázky..

Ptáte se na IQ, tedy abstraktní ineligenci. Takže o IQ určitě nevypovidá vnější krása, i když vnější krása i inteligence jsou dědičné.

Jenže je pravda, že třeba inteligentní muž si vybere hezkou ženu, byť má nížší IQ. Mnozí předpokládají, že i partnerka je stejně inteligentí jako partner, navíc hezká.

Třeba ošklivé ženy jsou inteligentní, právě vysoká qbstraktní inteligencei jim umožňuje pracovat a rozvíjet se třeba v oblasti vědy.

Rovnítko mezi krásou a inteligencí neexistuje, navíc všechno je subjektivní.
--

lexx

ne

Agneta

Nesouvisí!!! (ani s charakterem)
Každá žena má „svoji“ osobnost, která tu krásu možná umocňuje…podívej na led, ta jen stále něco blekotá, a nikdo jí nerozumí…:DDD

marci1

„Inteligentní žena musí být také krásná, aby ji respektovali muži.“ 🙂
Alexi Andrejev

xxx3

IQ s fyzickým vzhledem samozřejmě nesouvisí. Inteligence se však ukazuje v tom, jak člověk jedná, čím se zabývá, jak se vyjadřuje, nebo také v tom, JAKÉ POKLÁDÁ OTÁZKY.

ptáč

Jsem člověk a ne robot. Neočekávám od sebe, ani od nikoho jiného, aby bylo k této otázce na výstupu +, -. K dalšímu bádání mě stačí ++, --, ±, +±, -+, -++ na výstupu. V žádné z těchto variant se ale neukrývá pravda.

led

Agneta, ak nerozumiete slovenčine, ako stále o tom tvrdíte, ako môžte hodntiť moje „blekotání“ v slovenskom jazyku.

led

setapou, nespreneveril ste sa svojmu skresľovaniu:
použil ste výrazy z dvoch riadkov, čím boli od seba oddelené:
„Skutočnosť je však iná. Nie.“ Vete „Skutočnosť je však iná.“ je odpor voči predchádzajúcemu vyjadreniu na vyššom riadku.
Časť vety ktorú ste použili patrí k celej vete „Nadherný obal môže skrývať hnilé jablká
a v "Myším kožíšku“ pod ufúľanou tvárou sa skrýva Princezná."
Ak použijete svoj rozum uvidíte, že na vaše agresívne vyjadrovanie sa naozaj hodí prvá časť, vami citovaná, tejto vety…
"Pod maskou zastánce české čistoty se skrývá její ničitel ! "- toto sa hodí na vás!

setapouch

Zkusím ti to vysvětlit, i když vím, že to bude těžké. Ptáč se ptá, jestli „Může mít škareda vysoké IQ“.

Ty odpovídáš: „Nie“ a dokazuješ to „Nadherný obal môže skrývať hnilé jablká“. Čili že krása těla automaticky neznamená krásu ducha.

Takže to shrneme: ptáč se ptá, jestli se může stát, že krása těla a krása ducha nejsou vždy pospolu. A ty říkáš, že to se stát nemůže, protože krása ducha nejsou vždy pospolu.

Už to vidíš? Pokud ne, netrap se tím, nejde o život.

led

Ako vždy skreslenie, tentoraz otázky. Alebo ste snáď ptáč, že vysvetľujete jej myslenie?

setapouch

„Může mít škareda vysoké IQ…?“ – vůbec nic nevysvětluju, pouze cituju. A jestli je ti to málo, tak ještě jednou: „Může mít škareda vysoké IQ…?“

led

Ano, z pohľadu mnohých mužov.
Skutočnosť je však iná. Nie.

Nadherný obal môže skrývať hnilé jablká
a v „Myším kožíšku“ pod ufúľanou tvárou sa skrýva Princezná.

Výška IQ nie je v závislosti na fyzickom zjave človeka.
Ale využitie výšky IQ je v závislosti na duševnom zjave človeka.

led

prepáčte preklep, v diskusnom príspevku"setapou, nespreneveril ste sa …"
nemá byť: setapou,
ale správne má byť: setapouch.

setapouch

led: začni už používat mozek!

Dotaz: „Může mít škareda vysoké IQ“
Tvá odpověď: " Nie. Nadherný obal môže skrývať hnilé jablká"

Agneta

:DDD