roman 8903

Sousedku vykradli,nic nevzaly ale chtějí po me otisky,jelikož jsem tam ale párkrát byl tak tam me otisky jsou,co dělat?

Doplňuji:
Mluvím vážně,přej má podezreni na vloupani,nic ceněno nevzaly ale mám jít podat vysvětlení,odebraly tam nejake otisky,moje tam budou protože sem tam byl párkrát,hrozí mi něco?

Nejlepší odpověď
klumprt

Při tom podání vysvětlení vysvětlíte, jak se tam vaše otisky dostaly. Pokud vaše vysvětlení bude v souladu s vysvětlením sousedky, nemůže se vám nic stát.

Další odpovědi
setapouch

Sbalit si kartacek na zuby, zbytek nafasujes.

Predne, nemyslim si, ze jde o realnou situaci. A pak, otisky nezucastnenych osob muzou slouzit pro identifikaci predmetu, kterych se dotykal pachatel.

gecco

Viz Klumprtova odpověď – neboj (nebo boj 😉 – policejní technici dokáží do značné míry určit i dobu, kdy byly otisky zanechány.
😉
Pokud s tím „vloupáním“ nemáš nic společného, je zbytečné se strachovat.
Pokud s ním něco společného máš, najdi si právníka.
😉

Dochy

Pokud jsi tam byl „legálně“ pak tvé otisky budou potřebovat aby je vyloučili z nalezených. Pak jim s trochou štěstí zůstanou jen otisky potenciálních pachatelů.

Emefej

Bát se nemusíš. Pokud jsi tam byl, je snad logické, že tam budou tvoje otisky.

anonymný

Uriznout si spicky prstu, tak nikdo nic nezjisti.