Monzenk

Souhlasíte s tím, že maturita z matiky a celkově by neměla být na uměleckých oborech?

Samozřejmě by to byla maturita typu obhájit práci za 4 roky a následná VŠ, co říkáte vy ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
gecco

Nesouhlasím

Nesouhlasím – naprostá howězina…
Z líhně takových názorů pochází nevzdělanci, kteří si na výpočet spotřeby barvy na vymalování pokoje pozvou absolventa MatFyzu…
😁

Další odpovědi
dudu

Nesouhlasím

Už nyní u valné části mladé generace úroveň znalostí bez podpory počítačů příliš nepřekračuje míru vzdělání bývalých zvláštních škol.
Pokud z požadavků na vzdělání vyřadíme ještě dějepis, zeměpis a přírodopis, bude tzv. vymalováno.
Pak nám ovšem nezbývá než si smutně povzdechnout, že třeba maturanti středních škol na ostrově Curacao, který leží kdesi v Karibském moři, běžně ovládají čtyři světové jazyky!!

Lamalam

Nesouhlasím

Hloupost.

briketka10

Nesouhlasím

Na grafické škole jsme ji taky
měli a byla nám užitečná :)

Quimby

Nesouhlasím

S tím co bylo v té maturitě letos, tak by měla bejt povinná pro všechny.

mosoj

Nesouhlasím

Magořina.
Chceš něco umět a znamenat ? Tak se uč !

arygnoc

Nesouhlasím

akože by sa maturovalo napr. z patlania na plátno, brnkania na gitaru, vypaľovania džbánov a tančenia polky?
to všetko zvládne drtivá väčšina populácie i bez maturity. na rozdiel od matematiky.

;-Q

i umelec (či „umelec“) si potrebuje spočítať prašule.

Minas

Souhlasím

Studoval jsem design a matika mě jen spomalovala, takže nevidím důvot jí učit na uměleckých oborech, natož z toho dělat maturitu