mosoj

Současný ministr vnitra prý byl konfident STB. Je to pravda ?

Současný ministr vnitra prý byl konfident STB.
Je to pravda ?
Doplňuji:
Tak to ne. Já když jsem si žádal o licencovanou živnost musel jsem mít negativní lustraci. Jinak by mně tu licenci nedali. A pan John byl konfident jako hrom a dělá ministra. Jak je to možné !!!
V té minulé době kdo jezdil na západ nemohl nebýt spolupracovníkem STB !!!

Nejlepší odpověď
annas

Já si Johna pamatuji jako redaktora časopisu Mladý svět.
Již před volbami se psalo, že John byl vedený v kategorii kandidát tajné spolupráce. Tato kategorie nepatří mezi ty, kteří vědomě s tajnou policií spolupracovali.

Četla jsem na:

Zdroj: http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=67­5670

Další odpovědi
Bumbes

Jak se říká, „využil a zneužil“.
Za zpřístupnění policejních informací o feťácích potom veškeré další informace co získal od konkrétních osob (feťáků a kriminálníků) postoupil kriminálce a ti většinou tyto osoby „patřičně“ potrestali trestním vyšetřováním. Náš milý snaživý redaktůrek byl prý velmi aktivní a pro kriminálku efektivně výkonný (jako bonzák), existuje na to český termín:
„mladej, snaživej, blbej.“
Nyní strká hlavu do písku a vymlouvá se na snahu, že prý získával pouze materiál pro svoji redaktorskou a literární činnost. To ať vypráví těm, které dostal do „báně“…

vagra

Ve svazcích je veden jako osoba blokovaná-viz zdroj.
Ale znáte to o tom šprochu a pravdě?

Zdroj: http://www.svaz­ky.cz/test/svaz­kyMT.php?jmeno=ra­dek+&prijm=joh­n&dnar=&mnar=&ar­chivsvazek=&hle­dej=Hledat

BIGFOOT

mosoji,takovejch je tam v politice mnohem víc.
je lepší se o to už nestarat.je to zbytečný,v naši politice je málo těch co stojí a stáli vždy na straně lidí.BIGFOOT