Dzejkob

SOUBOJ NOTEBOOKU: Packard-bell VS lenovo

http://www.al­za.cz/packard-bell-easynote-te11hc-black-d390521.htm

http://www.al­za.cz/lenovo-ideapad-g580-dark-metal-d450214.htm

Který z těchto Notebooků je v poměru cena/výkon/znač­ka lepší?

Nejlepší odpověď
Bedy

Já bych volil Lenovo, s Packard Bell nemám moc dobré zkušenosti, naopak Lenovo můžu doporučit. Navrch Lenovo je bez operačního systému a 64bity nerad vidím, ta kompatibilita není úplně nejlepší, stále se podle mého názoru vyplatí 32bit. A to, že je bez OS má i výhodu v tom, že si nekoupíte zaprasený notebook plný různých zkušebních a reklamních programů.

Rozdíly ve výkonu obou notebooků zas nejsou natolik velké, abych si koupil PB – ty rozdíly jsou minimální. Oba notebooky mají 6článkovou baterii, takže 4–5 hodin by vydržet měly.

Za mě – LENOVO!

Další odpovědi
huxa

V této cenové kategorii jsou oba trošku nadprůměrně vybaveny, osobně bych šel do toho Packard Bellu, lenovo má lepší grafickou kartu, zato horší procesor.

klob1

Všechno je Čína také jsem to řešil..Záleží co od notebooku čekáš.?Přesně ty dvě značky jsem také řešil s mnoha lidmi.Jen ty Japani si hlídají kvalitu..Ale občas to vyvede z míry,když to něco dokáže udělat, co by člověk nechtěl.
PackarBell je od Aceru a Lenovo je Japonsko,jen s tím,že to také vyrábí v Číně..ale co není Čínské dneska.
Důležité je ,který se ti více bude zahřívat,pak je i ta životnost daná..
Porovnej a vyzkoušej si je jako jsme to dělali s mým kámarádem.Já kupoval noťas rok nežli jsem koupil a vyplatilo se mi to..Pak pozor na skutečné parametry,vždy se podívej na stránky výrobce co uvádí.a zkušenosti uživatelů,tedy skutečných ne prodávajících.
Doplňuji:
a ber to,že co je vevnitř notebooku ,tak tam zůstane,moc věcí se nedá dneska už měnit.a také vše stárne rychle.co chceš na něm dělat na co používat s čím to používat,jaké programy a co i třeba za půl roku očekávat.Někdy se chtějí zbavit něčeho starého,tak to dají s něčím novým..takže sledovat co je všechno za díly vevnitř,jaký výrobce dílů..

Jsemtady

No jsem rad zes dal na nas s tim I3 🙂
Na techto masinkach ti pujde vse. Hrat hru, natacet z ni video a rovnou to posilat na youtube ..
Ten lenovo by mozna mohl byt lepsi, ale to snad ani nepoznas, kdyz jsi schanel levnej, tak si do toho lenova asi win kupovat nebudes (to co mlel bedy o 32bit je blbost, xp nepodporujou 4GB ram a kupovat W7 32 kdyz mas 64bit procik a do budoucna nic jineho nebude je kravina)
Takze uplne s klidem vem Packarda, o kvalite zpracovani nema smysl za tuhle cenu debatit a tady budes mit i origo Win7, muzes si tak nakupovat z toho jejich obchodu a otravovat microsofti podporu kdyz ti to klekne 🙂