januli

snídaně pro kolegy

zavedli jsme si v práci ranní poradu spojenou se snídani.každý týden má na starost občerstvení někdo jiný.Už mi došly nápady,čím netradičním kolegy pohostit.Máte nějaký jednoduchý a zároveň orig.recept?

Nejlepší odpověď
terry

Pro kolik lidí a jaké máš možnosti?
Připravuješ přímo na místě nebo doma a pak servíruješ?
Snídani studenou nebo na vidličku?
Včetně nápojů, nápoje? Teplého?

Další odpovědi
MILAN1961

POKUD JE CHCEŠ OPRAVDU PŘEKVAPIT TAK JIM ŽÁDNOU SNÍDANI NEPŘIPRAV......

tazatelka

Dejte si práci a upečte jim večer předtím koláče, nebo domácí pizzu.