lusy116

Snesou se kočka a nové kotě, které není její?

Kočka je vykastrovaná.A tomu kotěti jsou 2 měsíce. Myslíte že se snesou ? :) A jestli tomu můžu náko pomoct ?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

ano

Většinou ano, Ke to třeba vyzkoušet.

Nevědoucí111

ne

Nerevarin

ne

Těžko říct. Může to fungovat a nemusí. Ze zkušenosti bývalky vím, že ze začátku se rozhodně nesnesly. Časem si tak nějak zvykly, ale že by se milovaly, to se říct nedá. Ta starší přišla o svůj klídek a území a ta mladší zase chtěla blbnout a provokovala. Navzájem si zabíraly svoje pelíšky a jídlo, takže docházelo k situaci, že ta mrňavá spala ve velkém pelíšku a ta starší a větší se tlačila v tom malém:D Asi záleží na povaze a zkušenostech té kočky, ale ta starší rozhodně nového člena nenesla dobře a zároveň si neuměla zjednat respekt, takže ze začátku to pro ní bylo asi celkem frustrující.

GM

ne

Bude to chtít čas, aby si na sebe obě kočky zvykly, ale že by se úplně snesly, dokonce se měly rády – to ne.