Poklička

Snažíte se rušit své staré nepoužívané e-mailové účty apod?

Nejlepší odpověď
quentos

Ne, nic neruším

většinou taková možnost ani neexistuje; stačí schránku nepoužívat, vona se zruší časem sama

Další odpovědi
anonym

Používám skoro stále stejné účty, a tak nic rušit nepotřebuju

Doplňuji:
ale někdy jej sám zaplním a nechám 1–2 měsíce u ledu kvůli spamu apod.

Funna

Ne, nic neruším

Doplňuji:
protože to, co už nepoužívám se časem zruší samo…

cherreis

Používám skoro stále stejné účty, a tak nic rušit nepotřebuju

Rysing

Snažím se o to

david22

Používám skoro stále stejné účty, a tak nic rušit nepotřebuju

Doplňuji:
pravidelně promazávám maily

huxa

Snažím se o to

SonsyMite

Ne, nic neruším

Doplňuji:
Ať si s tím dělají co chtějí. Mám asi 40 emailů ale jen 4 používám