zbynekplzen

Smí mít vězni na cele rádio?

Nebo dokonce už mají tv a net ?

Nejlepší odpověď
fira

Ve věznici s dozorem jsou Rádia povolena.Nejprve však musí projít kontrolou jestli v nich není zabudován MT a podobně.TV mají samozřejmě taky.Jsou ale ve společenských místnostech.Net nemají ale počítače ano.Na hry atd.Telefon je tam též.Na kartu a o povolení volat musí žádat svého vychovatele.V 80% se odsouzeným telefonování povoluje.Tato pravidla platí u odsouzených ve věznici s dozorem.Ve vazbě platí pravidla jiná.

Další odpovědi
dědapetr

Zdělovací prostředky jsou ve věznicích společné a komunikační prostředky jsou zakázané např.mobily, počítače, notebuky.

Fidel

Fascinují mne vaše znalosti, kolegové, ohledně vybavení věznic :)

paletka

ANO MUŽOU ALE NA BATERKY NEBO MUSEJÍ DOSTAT POVOLENÍ NA ODBĚR ELEKTŘINY.ALE VŠE NEJDŘÍV MUSÍ PROJÍT KONTROLOU.