famen9

slyšíte někdy tajemné hlasy?

Nejspíš nás pronásledují duchové slyšíme tajemné hlasy, vidíme naše zesnulé atd.

Nejlepší odpověď
dejavu

Jednoho dne se v chlapíkovi ozve vnitřní hlas:
„Jsi do banky! Vyber všechny peníze z konta.“
On to tedy udělá a pak zase ten tajemný vnitřní hlas:
„Běž do kasina!“
Tak jde do kasina, tam už zábava v plném proudu. Tajemný vnitřní hlas říká:
„Vsaď všechny peníze na třináctku.“
On to udělá a padne dvanáctka.
Tajemný hlas: „Á, sakra!“

Další odpovědi
Mirdas

Obraťte se na specialisty na tyto jevy a nebo faráře.

Pepa25

Ne, a dovolím si tvrdit, že to není obvyklé. Poraď se s lékařem, zvlášť pokud ti to připadá jako „pronásledování“.

Elixír

Slyšel jsem smích, nevěděl jsem odkud. Zašel jsem k psychiatrovi a ten mi předepsal léky. Můj stav se začal rychle zhoršovat až jsem dostal psychotický záchvat vyžadující hospitalizaci v léčebně. Sedum-krát jsem navštívil léčebnu a v součastné době se cítím v pohodě. Neznamená to že je to u všech stejné. Pomohli mi žít. Je to boží duchovno i když psychiatři jsou realisté a chtějí hmatatelné důkazy. Na boha nemají!