Peter Kus

Slyšel jsem, že kvaliltní stoly a kovové skříně do dílny zakoupím na all4.cz. Je to pravda?

Nejlepší odpověď
Hykam

Trochu mi to zavání jako reklama.

Další odpovědi
Drap

Bývá to velmi dobrý nábytek.

honza19hk

předpokládám made in poland.
Pokud chceš něo kvalitního musíš sito nejspíš vyrobit,dneska se prodává jenom šunt.

nebo si to koupit na bazaru a schánět se po starejch a poctivejch poncích popř skříních.

Radek47

S all4 zkušenosti bohužel nemám, ale zato mi velmi vyhovují dílenské skříně z https://extera­.cz/3337-dilenske-skrine Mají tam celkem slušný výběr, jen ty ceny jsou trochu vyšší. Nicméně se nejedná o žádné šunty. 🙂

terry

Tak jsem přemýšlela, jak byla otázka upravena. Až jsem na to přišla.
Mezera před čárkou.
Napadlo mě, jestli je opravdu tak nutné bazírovat na takových detailech.
Špatné odpovědi nikomu nevadí, jsou hojně bodované, tudíž budí dojem kvality a zásluhy.
Jsou to vůbec ještě odpovědi na otázky?

Mc Merkurion

maj pravdu,já to říkám porád…