Avatar uživatele
petka.s

Sluší mužům náušnice?

A klukúm taky ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? redy, marci1, anonym, anonym, lejdy.můn před 3078 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
†An†

Mě osobně se na můžích naušnice nelí
bí :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Z pohledu některých žen asi ano,ale z pohledu mě ,určitě ne!
Snad muži z některých idniánských kmenů tohle mají,nebo měli,to k nim patří,ale do současnosti se to nehodí.
Dříve to byli Beckham,Ronaldo a další Šampoňáci.
Mě,když to vidím,tak vře krev.
Doplněk metrosuxuálů i když ty květináči to nosili taky.
Prostě se mě to nelíbí.Má to být ozdoba žen.
Chlap má bejt svůj a nedělat to,co mu nenáleží.
Ženský taky nenosí trenyrky na koupání.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Podle mne, většinou ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Ani ne, ledaže by tam měl něco za 2–3– melouny. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Možná sluší, ale mě se to zrovna moc nelíbí. Každý má jiný vkus. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

pamätám, keď sa muži holili a ženy nosili náušnice.
dnes je tomu naopak.

😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

ne, leda úchylným buznám, „hvězdám“ rock´n´rollu a primitivům z pralesa, jedna pakáž

Upravil/a: lexx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lejdy.můn

Můj bývalý přítel náušnici nosí a musím říct, že mu teda sluší setsakramentsky a v žádným případě s ní nepůsobí nijak zženštile, úchylně, buznovsky ani primitivně. Je to vzdělaný člověk, sečtělý, veřejně a kulturně činný. Náušnice k němu zkrátka patří, je to citová záležitost z mládí – žádný módní výstřelek nebo tak něco. 😉

Kamarád-pankáč má propíchnutý kdeco a každá z těch ozdůbek dokonale dotváří jeho osobnost…jo, fakt vypadá hodně dobře a kdo se s ním jednou pozná, ten je z něj vždycky úplně paf, jak úžasný kluk to je. Do primitiva z pralesa má opravdu hodně daleko. 🙂

Jeden ze vzdálenějších přátel je vážený podnikatel středních let, seriózní osoba a spořádaný táta od rodiny. Má náušnici, tetování, svaly jak Rambo, a přesto pořád působí maximálně důstojným dojmem. Ani u něj nemám pocit, že by jeho záliba ve zdobení těla měla jakkoliv patologický dopad na jeho osobnostní kvality. A fešnej je i s tím propíchnutým uchem. 😉

Určitě bych neřekla, že na náušnice u chlapů vyloženě letím, ale rozhodně mi nijak nevadí a z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že někteří chlapi jsou s ‚ženským‘ šperkem prostě k sežrání. 😉

Upravil/a: lejdy.můn

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Redy – za ravým uchem Poršátko, za levým Hárleje…
😉

před 3078 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

🙂

před 3078 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek