petka.s

Sluší mužům náušnice?

A klukúm taky ne?

Nejlepší odpověď
†An†

Mě osobně se na můžích naušnice nelí
bí :)

Další odpovědi
anonym

Z pohledu některých žen asi ano,ale z pohledu mě ,určitě ne!
Snad muži z některých idniánských kmenů tohle mají,nebo měli,to k nim patří,ale do současnosti se to nehodí.
Dříve to byli Beckham,Ronaldo a další Šampoňáci.
Mě,když to vidím,tak vře krev.
Doplněk metrosuxuálů i když ty květináči to nosili taky.
Prostě se mě to nelíbí.Má to být ozdoba žen.
Chlap má bejt svůj a nedělat to,co mu nenáleží.
Ženský taky nenosí trenyrky na koupání.

Drap

Podle mne, většinou ne.

redy

Ani ne, ledaže by tam měl něco za 2–3– melouny. 🙂

marci1

Možná sluší, ale mě se to zrovna moc nelíbí. Každý má jiný vkus. 🙂

arygnoc

pamätám, keď sa muži holili a ženy nosili náušnice.
dnes je tomu naopak.

😉

lexx

ne, leda úchylným buznám, „hvězdám“ rock´n´rollu a primitivům z pralesa, jedna pakáž

lejdy.můn

Můj bývalý přítel náušnici nosí a musím říct, že mu teda sluší setsakramentsky a v žádným případě s ní nepůsobí nijak zženštile, úchylně, buznovsky ani primitivně. Je to vzdělaný člověk, sečtělý, veřejně a kulturně činný. Náušnice k němu zkrátka patří, je to citová záležitost z mládí – žádný módní výstřelek nebo tak něco. 😉

Kamarád-pankáč má propíchnutý kdeco a každá z těch ozdůbek dokonale dotváří jeho osobnost…jo, fakt vypadá hodně dobře a kdo se s ním jednou pozná, ten je z něj vždycky úplně paf, jak úžasný kluk to je. Do primitiva z pralesa má opravdu hodně daleko. 🙂

Jeden ze vzdálenějších přátel je vážený podnikatel středních let, seriózní osoba a spořádaný táta od rodiny. Má náušnici, tetování, svaly jak Rambo, a přesto pořád působí maximálně důstojným dojmem. Ani u něj nemám pocit, že by jeho záliba ve zdobení těla měla jakkoliv patologický dopad na jeho osobnostní kvality. A fešnej je i s tím propíchnutým uchem. 😉

Určitě bych neřekla, že na náušnice u chlapů vyloženě letím, ale rozhodně mi nijak nevadí a z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že někteří chlapi jsou s ‚ženským‘ šperkem prostě k sežrání. 😉

gecco

Redy – za ravým uchem Poršátko, za levým Hárleje…
😉

redy

🙂