Baromut

Jaký máte názor na roztahování uší, případně máte osobní zkušenost?

Nejlepší odpověď
briketka10

máš-li na mysli tunely a plugy do ucha můj názor
je takový, že někomu to sluší a někomu zas ne mladý
člověk si to může dovolit, ale já bych už takový výstřelek
nenosila dávám přednost malým pecičkám :))

http://www.anchor-piercing.cz/cache/im­g/_files_galle­ry_gallery_21107436­.jpg_800_600.jpg

Další odpovědi
zzzlatokopka

Nelíbí:-((((

Co až to nebude „moderní“ to pak budeš mít uši po ramena?

Agneta

Je to hloupost. V Africe u černochů to už několik tisíc let „letí“, protože neznali kovy…dělají to i se rty, nosí v nich dřevěné kotoučky, vypadají jak blázni.
Náušnice jsou ale jako ozdoba super:DDD

Drap

Připadá mi to nerozumné a hloupé, dělat takovéto násilné zásahy do svého těla.

gecco

Já mám uši přišité…
Proč bych si je měl „roztahovat“???

marci1

Roztahování uší ne. Škoda si ničit uši. Nehledě na to, že uši často hnisají. Což takhle falešný plug nebo tunel ? 🙂
Ve zdroji zkušenost jedné uživatelky : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-pouzit-mast-fungicidin-na-roztahovani-ucha

ivzez

Názor?
Je to příšerný!

Zkušenost?
Nikdy bych se takhle blbě nehyzdila…

arygnoc

nepáči sa mi to.

akíkoľvek prznenie tela u človeka i zvierat sa mi nepáči – a to ani za účelom tzv. skrášlenia (prečo nie je trendom krásy napr. amputácia nôh?).
včítane tetovania.

príroda je múdra.

;-Q

Luxx

osobní zkušenost mám, a sice na pravém uchu.. tato moje zkušenost má průměr 8 mm :) udělala jsem si to v době, kdy to ještě neměl kdejaký puberťák.. to je nějakých cca 6 let zpátky… teď je z toho snad nějaké davové šílenství nebo co… :/

bolak

a pak se divíte že vás nikdo nechce, a že je těžké v dnešní době najít normálního chlapa :)) ..ten si totiž řekne: „JEŽIŠ CO TO PROTI MĚ KRÁČÍ?!!“ a přejde na druhý chodník