muhamed

existuji nausnice bez propichunti ucha?

Doplňuji:
A sou nejaky pro muze? Premyslim o nausnici, ale nevim jak by to vypadalo tak bych si to dal zatim jenom jako

Nejlepší odpověď
Damiana

Klipsy a záušnice. Z prvého po delším nošení docela bolí lalůčky z otlačení. Druhá varianta se nasazuje zezhora na ušní boltec.
Doplňuji:
Ještě jsem si vzpomněla na samolepící. Jsou to obvykle různé třpytivé kamínky nebo lesklé tvary.

Další odpovědi
Lorrien

klipsy ;) připne se jako sponka a nebolí to ;)

Děda Louda

Říká se jim klipsy a na lalůčku drží přítlakem pružinky.

anonym

Možná ano, ale pokud o tom uvažuješ, tak se toho neboj. Klidně si nech uši píchnout, mužům náušnice sluší. Zeť ji má také a sekne mu to.

Lucijej

Taky ještě existují magnetické naušnice, ale jsou krapet dražší.

led

Sú aj falošné krúžky. Miesto prepichnutia ucha sa pritláčajú na ušný boltec rozšírenou ploškou.
V súčasnosti už nie sú divné náušnice u mužov, len to nepreháňať veľkosťou a množstvom. Ako hovorí ocko, niekedy aj zvyšujú mužovi sebavedomie.

pokračovanie v diskusii.
Doplňuji:
Ak chcete len odskúšať, zoberte si náušnicu a zaveste bez prepichnutia. Odfoťte sa (napríklad priateľka vás odfotí) a potom to spolu zhodnoťte.

Damiana

Ano. Existují i „falešné“ piercingové kroužky (různě zdobené). Jsou rozevírací a „zacvakávají“ se do lalůčku, takže tvoří efekt, jako by ucho bylo propíchnuté. Myslím, že v každé slušněji zásobené bižuterii by se daly pořídit. Zkus to, možná tě to omrzí a poznáš, že to není tvůj šálek kávy.
Můj osobní názor je takový, že pokud chlap není vyložený pi… no řekněme kulantě pirát, tak se náušnicemi zdobit nepotřebuje…

led

Možno sa to zdá divné, ale niekedy náušnica pôsobí ako akupunktúrna ihla, ak je správne napichnutá. Všimnite si tvar ucha – embrio, na ušnom boltci máte veľa akupunktúrnych bodov – oko, tvár, zuby.

led

http://www.me­dilife.sk/a11­.html

Damiana

Máte pravdu. Propíchnutím lze nechtěně „aktivovat“ určitý bod. Kdysi jsem psala o případu, že se dotyčné začal silně zhoršovat zrak. Nakonec se zjistilo, že příčinou bylo právě „napíchnutí“ nějakého akupunkturního bo­du.