Eda69

Sluchátka MONSTER Beats by Dr Dre Tour?

Normálně bych o jejich koupi neuvažoval kvůli šílené ceně, ale teď je možnost mít sluchátka místo za 4k za 899. Četl jsem na ně docela negativní recenze ale určitě s příhledem na šílenou cenu, sluchátka sháním cenově někde 500–900 uspějí alespoň v téhle kategorii? Nejde mi o značku ale o kvalitní zpracování a slušný zvuk.
http://www.jus­tjoy.cz/monster-tour-beats-by-dr-dre-sleva?utm_con­tent=60&utm_me­dium=TopTrack&ut­m_source=topsle­va_cz#page=p1

Odpovědi
cochee

Skoro bych řekl, že v tomto případě půjde o padělek. Pokud se ti jedná o kvalitní zpracování, běž do kšeftu, kde si to můžeš osahat, nekupuj na netu podle obrázku. Ani zvuk z obrázku nepoznáš. Pokud už jsi někdy tyhle sluchátka držel v ruce a slyšel, tak můžeš být pěkně rozčarovaný, až ti tyhlety přijdou.

Dobrá duše

jestli je to padělek nevím, ale předpokládejme že ne, nabízejí originální zboží za standartní cenu a v případě uplatnění voucheru máte slevu na těch 899
http://www.rychly-eshop.cz/index­.php?id_produc­t=65&controller=pro­duct

panxnotdead

Kup si je u vietnamců, je to úplně to samé a když vydíš jakou dávaj slevu, tak si udělej obraz, jakou mají doopravdy hodnotu. Být tebou, tak kupuji sony za 300,–

nanif

koss porta pro