mirekborek

Složím z těchto komponentů funkční počítač?

Omlouvám se že zase píšu jen se chci ujistit děkuji

Zdroj – Seasonic Energy Knight SS-500ET, T3 500W OEM
Základní deska – MSI B85-G41 PC Mate – Intel B85
Ram – Kingston HyperX Fury Blue 8GB DDR3 1600
Disk – Seagate Barracuda 7200.14 – 1TB
Skřín – Zalman Z1, černá
Procesor – Intel Core i3–4170
SSD – Intel SSD 535 – 120GB, Single Pack

Odpovědi
cochee

Tak narychlo jsem ti to projel a vypadá, že bez ztráty kytičky. Akorát tu paměť doporučuju koupit jako 2×4 GB kit, abys to mohl zapojit do dual kanálu, mírně to může zvýšit výkon (u některých aplikací).

lexx

fungovat to nějak bude ale či na optimální výkon ?

CompNett

Fungovat to bude, ale lepší komponenty by neuškodily 🙂

cochee

A které lepší? Je tam Sea zdroj, RAMky dost, dokonce SSD, k čemu vyhazovat jánevím o 4 litry víc za CPU, navíc je evidentní, že to nebude na hraní, když grafika bude jen iGP z procesoru? Nemluvil o ceně, asi na tom nechce počítat simulace jaderných fúzí…