Čecho_slovák

Šli byste se podívat na veřejnou popravu, kde by věšeli odsouzeného?

Pokud ano, koho byste rádi viděli s oprátkou na krku?

Nejlepší odpověď
Rocker

Nešel,nepotřebuji se dívat na něčí smrt.

Další odpovědi
Filip84

To můžeš, stačí si zajet do státu, jako je Saúdoarabské království, turistická visa lze opatřit.

Já nemám zájem.

Gus_Fring

Putina. Pokud by pověsili jeho nebo jiné ruSSké pohlaváře (Lavrov, Peskov, Šojgu apod.) tak bych se dokonce šel podívat.

elkon

Mám lepší možnosti zábavy.

zjentek

Rozhodně ne. Jásající část davu tam, by mě ÚPLNĚ DOBILA, 🤦‍♂️

led

Gus_Fring, to divadlo s popravou obeti holokaustu si chcete pozrieť, aby ste mali inšpiráciu na skutočné odsúdenie naozajstných vinníkov súčasnej situácie?